Mieszkaj, pracuj i ucz się bezpiecznie.

Funkcjonalność, estetyka i wytrzymałość – to wymagania, które musi spełniać nie tylko dom, ale też biuro, szkoła czy szpital. Wygoda użytkowania i przyjemny dla oka kolor ścian to rzeczy, o których myślimy najczęściej, nie zastanawiając się jednak nad tym, co znajduje się głębiej. Przynajmniej tyle samo zainteresowania należy więc poświęcić temu, czego nie widać na pierwszy rzut oka – bezpieczeństwu. W RIGIPS wiemy, że to jeden z ważnych czynników wyboru produktu, dlatego w odpowiedzi na tę potrzebę oferujemy wam komfort wytrzymałości.

Podczas budowy domu musimy podejmować wiele decyzji, których skutki będą widoczne przez kolejne lata. Elementem dobrze przygotowanego projektu jest dobór odpowiednich materiałów. Dopasowanie produktów i systemów adekwatnych do pomieszczenia zapewni jego bezpiecznie użytkowanie i twój spokojny sen bez obaw o rodzinę czy pracowników. Trwałość zapewniana przez RIGIPS to także nieskończenie wiele możliwości adaptacji pomieszczeń, ponieważ nasze rozwiązania bez problemu uniosą ciężar półek, obrazu czy wiszącego telewizora. Wśród naszych systemów znajdziesz rozwiązania dla:

  • ścian
  • sufitów
  • podłóg
  • poddaszy

Wszystkie bez wyjątku spełniają wysokie wymagania dotyczące jakości, przechodzą wiele badań wytrzymałościowych oraz testów użytkowych. To gwarancja ochrony, którą marka RIGIPS daje ci z każdym produktem, abyś czuł się komfortowo w swoich czterech ścianach.