Technikum Architektoniczno-Budowlane patronat ISOVER RIGIPS WEBER (1)

Isover, Rigips, Weber patronami Technikum Architektoniczno-Budowlanego w Warszawie

13.10.2023

13 października 2023 roku, podczas uroczystości ślubowania klas pierwszych, podpisaliśmy porozumienie, na mocy którego nasze 3 marki (Isover, Rigips oraz Weber) objęły oficjalnym patronatem 2 klasy - kształcące w zawodzie technik budownictwa o specjalizacji: budownictwo innowacyjne.

Ze strony Saint-Gobain, umowę podpisała dyrektor Zuzanna Schön, która skierowała kilka słów bezpośrednio do młodzieży:

Saint-Gobain jest światowym liderem w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa zgodnie z naszym hasłem MAKING THE WORLD A BETTER HOME.

Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych produktów, które służą do podniesienia komfortu życia w domach, mieszkaniach i innych miejscach, w których pracujemy i uczymy się, a jednocześnie - inspirowanie i przyspieszanie transformacji w kierunku zrównoważonego budownictwa.

Ważnym aspektem działań Saint-Gobain jest również udział w kształceniu młodzieży, która odegra niezwykle ważną rolę w transformacji tej branży. Bardzo się cieszę, że razem z naszymi markami możemy uczestniczyć w tym procesie i wspierać Was w nauce.

Serdecznie podziękowania należą się również dyrektor szkoły - pani Marcie Rafce, która nie tylko zaufała temu projektowi, ale również aktywnie uczestniczyła i wspierała nas przy jego wdrożeniu.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok?

Celem naszego patronatu jest przede wszystkim podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego.

Jesteśmy pewni, że nasz wkład w polską edukację sprawi, że zarówno uczniowie, jak i uczennice Technikum Architektoniczno-Budowlanego im. Stanisława Noakowskiego nabędą cenne umiejętności oraz niezbędną wiedzę.

Liczymy, że nasz udział w ich kształceniu pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, jak również okaże się istotnym elementem przygotowującym absolwentów do podjęcia studiów na kierunkach politechnicznych związanych z budownictwem.

Technikum Architektoniczno-Budowlane patronat ISOVER RIGIPS WEBER (3)

Jak zamierzamy realizować te działania?

Patronat marek Isover, Rigips i Weber skupi się na 2 głównych obszarach, czyli:

  • Prowadzeniu zajęć pokazowych, które będą odbywać się raz w miesiącu.
  • Udostępnianiu szkole profesjonalnych materiałów dydaktycznych.

Poza wyżej wymienionymi aktywnościami, będziemy realizować również inne wspólne inicjatywy - uwzględniające zarówno wzajemne oczekiwania, wymagania, jak i możliwości każdej ze stron.

Technikum Architektoniczno-Budowlane patronat ISOVER RIGIPS WEBER (2)

Przeczytaj również

W dniach 26-27.05 w Górze Kalwarii odbył się finał Olimpiady Buduj z Pasją zorganizowanej przez Stowarzyszenie Edukacji Buduj z Pasją. To najważniejsze wydarzenie dla młodych adeptów sztuki budowlanej! ISOVER RIGIPS WEBER od lat wspierają i są głównym partnerem Olimpiady. Przez dwa dni trwała...
Po raz kolejny marki budowlane Saint-Gobain angażują się we wsparcie akcji Motoserce. W tym roku zbiórka krwi podczas spotkania z motocyklistami i nie tylko w Zabrzu 16.09.2023 r. odbędzie się na terenie Sztolni Królowa Luiza w Strefie CARNALL (Zabrze ul. Wolności 408). W tym roku zagra m.in...

Obiekty referencyjne

Hala Urania
Olsztyn
Sport i kultura
Muzeum historii Polski
Warszawa
Sport i kultura
OmkiSiomki - przedszkole w Rumii z rozwiązaniami Rigips i Isover 1
Rumia
Edukacja
Dom Seniora Warszawa Dzielna.jpg
Warszawa
Obiekty medyczne