Budujzpasja_2023_1.jpg

Za nami finał Olimpiady Buduj z Pasją 2023 z Rigips

30.05.2023

W dniach 26-27.05 w Górze Kalwarii odbył się finał Olimpiady Buduj z Pasją zorganizowanej przez Stowarzyszenie Edukacji Buduj z Pasją. To najważniejsze wydarzenie dla młodych adeptów sztuki budowlanej! ISOVER RIGIPS WEBER od lat wspierają i są głównym partnerem Olimpiady. Przez dwa dni trwała rywalizacja, a teraz nadszedł czas, aby podzielić się sukcesami uczestników i organizatorów.

W piątek, podczas części praktycznej, młodzi budowniczowie dali z siebie wszystko i musieli się wykazać wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, podczas wykonywania zadań konkursowych, jak m.in. aplikacja tynku dekoracyjnego Weber z efektem „cegiełki” weber.pas modelino C oraz spoinowania połączeń płyt g-k RIGIPS PRO.W sobotę, na urokliwym dziedzińcu zamku w Czersku, odbyła się finałowa gala, która była zwieńczeniem całego wydarzenia.

Budujzpasja_2023_3.jpg

Zwycięzcami tegorocznej edycji olimpiady są:

🥇 Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Budowlanej w Olsztynie! Wasza pasja i zaangażowanie zapierały dech w piersiach. Jesteście prawdziwymi mistrzami!

🥈 Drugie miejsce zajęła szkoła z Warszawy. Wasza precyzja i umiejętności techniczne były godne podziwu. Brawo!

🥉 Trzecie miejsce przypadło szkole z Zielonej Góry. Wasza wytrwałość i determinacja zasługują na najwyższe uznanie. Gratulacje!

Budujzpasja_2023_4.jpg

Dziękujemy wszystkim 15 drużynom, które brały udział w Olimpiadzie. Wasze zaangażowanie i umiejętności budowlane sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe. Jesteście przyszłością branży!

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczestnikom, nauczycielom i organizatorom za wspaniałą atmosferę oraz zaangażowanie w propagowanie budownictwa wśród młodych ludzi.

Budujzpasja_2023_2.jpg

Przeczytaj również

Za nami finał Olimpiady Budowlanej Buduj z pasją 2022. Tegoroczna edycja odbyła się w Tarnobrzegu. Grupa Saint Gobain od lat angażuje się w konkurs, w którym najlepsi uczniowie szkół budowlanych w Polsce rywalizują w rozgrywkach testujących wiedzę i umiejętności praktyczne. Cieszy nas...
Za nami X finał Olimpiady Budowlanej Buduj z pasją. Marki ISOVER, RIGIPS i WEBER już po raz kolejny miały przyjemność być sponsorami generalnymi wydarzenia. Pod koniec maja w Wieluniu najlepsi uczniowie szkół budowlanych w Polsce, zmierzyli się w rozgrywkach testujących ich wiedzę teoretyczną...
Pod koniec maja w Wieluniu najlepsi uczniowie szkół budowlanych w Polsce, zmierzą się w rozgrywkach testujących ich wiedzę teoretyczną, zdolności praktyczne i umiejętności pracy w zespole. Stawką jest wygrana finału Olimpiady „Buduj z Pasją”. To już dziesiąta edycja Olimpiady „Buduj z Pasją”, której...

Obiekty referencyjne

Teatr_Wybrzeza_Gdansk_isover_rigips (4).jpg
Gdańsk
Sport i kultura
Zabytkowa_Wieza_Cisnien_Isover_Rigips (3).jpg
Zabrze
Sport i kultura
SkyRes_Rzeszow3.jpg
Rzeszów
Biurowce
Fabryka_Norblina_1.jpg
Warszawa
Handel i usługi