ISOVER Nightskating 2022

ISOVER Nightskating Gliwice - edycja 3 z Rigips

03.10.2022

29 września ISOVER wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym „Green” zaprosił mieszkańców Gliwic i okolicy do wieczornego przejazdu na rolkach pod nazwą „ISOVER Nightskating Gliwice”. Partnerem tytularnym imprezy był ISOVER, ale działamy wspólnie jako 3 marki wraz z Rigips i Weber. Pogoda tego wieczoru dopisała, podobnie jak frekwencja - rolkarze opanowali ulice Gliwic, wypełniając je pozytywną energią.

 

 

Imprezę patronatem objął Prezydent Miasta Gliwice. Dla uczestników przejazdu przygotowaliśmy odblaski, aby zadbać o ich bezpieczeństwo, a także drobne upominki i poczęstunek „na drogę”.

Dlaczego właśnie ISOVER wspiera inicjatywę?

- Ten sport jest nam bardzo bliski, gdyż rolki na co dzień darzymy szczególnym sentymentem. W Gliwicach mieszka spora część naszej załogi i tu też produkujemy wełnę mineralną w rolkach, która służy do ocieplania i termomodernizacji budynków, a tym samym zapewnia ciepło i bezpieczeństwo domownikom. Stąd też zrodził się pomysł, aby zorganizować wspólny przejazd przez miasto… na rolkach i w ten sposób promować też nasze marki oraz produkty.

Dwie poprzednie edycje eventu spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem pracowników oraz mieszkańców Gliwic i Śląska, którzy wielokrotnie pytali nas o wznowienie wsparcia organizacji przejazdów po pandemii, więc liczymy na równie dobrą zabawę podczas tej III edycji - mówi Anna Kozera z ISOVER.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport dla młodszych i starszych, a przede wszystkim dobra zabawa. 

Przeczytaj również

W sobotę 17 września w Strefie Carnall przy Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu szykuje się mnóstwo atrakcji podczas powakacyjnej edycji akcji Motoserce, którą wspiera tradycyjnie ISOVER wraz z RIGIPS i WEBER. Wstęp wolny! W programie koncertowym m.in. Kobranocka i Alcoholica!
Od 1998 roku, co dwa lata firma Saint-Gobain organizuje konkurs, w ramach którego doceniamy kunszt i fachowość firm wykonawczych specjalizujących się w suchej zabudowie wnętrz z wykorzystaniem produktów i rozwiązań marki RIGIPS. Jest to wielka okazja do promocji dobrego rzemiosła i najlepszych...
Do dyspozycji projektantów oddajemy nową nakładkę na oprogramowanie Autodesk® Revit®, zawierającą zakładki dedykowane dla marek ISOVER, RIGIPS i WEBER. Aplikacja zawiera m.in. rozwiązania systemowe złożone z produktów naszych marek, a także szereg dodatkowych funkcjonalności usprawniających proces...

Obiekty referencyjne