Motoserce 2022 - ISOVER RIGIPS WEBER

Motoserce 2022 - ze wsparciem RIGIPS, WEBER i ISOVER

09.09.2022

W sobotę 17 września w Strefie Carnall przy Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu szykuje się mnóstwo atrakcji podczas powakacyjnej edycji akcji Motoserce, którą wspiera tradycyjnie ISOVER wraz z RIGIPS i WEBER. Wstęp wolny! W programie koncertowym m.in. Kobranocka i Alcoholica!

Ideą akcji jest krwiodawstwo, a jej inspiratorami i siłą napędową - motocykliści, którzy nie tylko propagują ten szlachetny zwyczaj, ale też sami oddają krew. Zarówno na tych, którzy pragną dołączyć do grona krwiodawców, jak i wszystkich innych przybyłych, czeka bogaty program atrakcji dla młodszych i starszych.

Zbiórka krwi będzie prowadzona od godziny 10:00 do 15:00, a w samo południe odbędzie się uroczysty przejazd motocykli ulicami miasta - jednoślady wyruszą ze Strefy Carnall i do niej powrócą.

Oprócz tego w programie m.in. pokazy maszyny parowej, prezentacja motocykli BMW, a także seria koncertów rockowych - wystąpi znana kilku pokoleniom fanów rocka Kobranocka, Alcoholica (słynąca z ognistych coverów z repertuaru grupy Metallica), a także popularne na Śląsku kapele - bluesowo-country'owy Whisky River oraz Kierunkowy 80.

Motoserce 2022 - program i sponsorzy - ISOVER RIGIPS WEBER

 

Przeczytaj również

Od 1998 roku, co dwa lata firma Saint-Gobain organizuje konkurs, w ramach którego doceniamy kunszt i fachowość firm wykonawczych specjalizujących się w suchej zabudowie wnętrz z wykorzystaniem produktów i rozwiązań marki RIGIPS. Jest to wielka okazja do promocji dobrego rzemiosła i najlepszych...
pobierz W styczniu 2022 inżynierowie Saint-Gobain zakończyli prace nad pierwszym, kompleksowym katalogiem rozwiązań przegród i elementów budowalnych z zastosowaniem produktów aż 5 naszych marek: ECOPHON, GLASSOLUTIONS, ISOVER, RIGIPS, WEBER. To przełomowe opracowanie adresowane jest głównie do dla...
Wraz z nadejściem ciepłych dni Isover, Rigips i Weber ruszają w teren, by spotykać się z Wykonawcami w dobrych składach budowlanych, gdzie fachowiec może nie tylko zaopatrzyć się w niezawodne produkty, ale też i cenną wiedzę praktyczną na temat ich stosowania.

Obiekty referencyjne