SAINT-GOBAIN GYPSUM TROPHY edycja polska 2022

Konkurs Saint-Gobain GYPSUM TROPHY 2022 edycja polska

18.07.2022

Od 1998 roku, co dwa lata  firma Saint-Gobain organizuje konkurs, w ramach którego doceniamy kunszt i fachowość firm wykonawczych specjalizujących się w suchej zabudowie wnętrz z wykorzystaniem produktów i rozwiązań marki RIGIPS. Jest to wielka okazja do promocji dobrego rzemiosła i najlepszych specjalistów. Już w lipcu rusza XIII polska edycja międzynarodowego konkursu GYPSUM TROPHY.

W bieżącym roku poza oceną prac, w których wykorzystano produkty i systemy RIGIPS, firmy wykonawcze mogą zdobyć dodatkowe punkty od Jury, za zastosowanie w realizacji obiektów z wykorzystaniem produktów marek ISOVER i WEBER.

Tak, jak w poprzednich latach, obiekty referencyjne mogą być zgłaszane w 6 kategoriach:

  1. Płyty gipsowo-kartonowe
  2. Obiekty mieszkalne
  3. Obiekty sektorowe, takie jak np. szpitale, hotele, szkoły
  4. Sufity
  5. Innowacje
  6. Tynki

UWAGA NOWOŚĆ!!! – w tegorocznej edycji Jury przyzna dodatkowe wyróżnienie dla firmy wykonawczej, która zrealizuje najpiękniejszą fasadę. Promocja dotyczy firm specjalizujących się w realizacji fasad, które wykonują fasady przy użyciu produktów marki WEBER, na systemach fasadowych RIGIPS (Aquaroc lub Glasroc).

Do konkursu można zgłaszać obiekty budowlane oddane do użytku w okresie od stycznia 2020 do czerwca 2022 r., które nigdy wcześniej nie były zgłaszane do udziału w konkursie Gypsum Trophy

Jury Konkursu oceniać będzie obiekty biorąc pod uwagę takie sfery, jak:

  • Rzemiosło – ocenie podlegać będą: jakość wykonania prac, wyzwania techniczne przed i podczas realizacji projektu, bezpieczeństwo i higiena pracy.
  • Wpływ Wykonawcy – wybór oraz innowacyjne wykorzystanie regularnych produktów lub zastosowanie nowości w projekcie.
  • Projekt – oryginalność i jakość projektu, z uwzględnieniem jego wpływu na zdrowie, dobre samopoczucie użytkowników oraz na środowisko (gospodarka odpadami, oszczędność wody i energii).

Zapraszamy do udziału wszystkie firmy wykonawcze, które chciałyby pochwalić się swoimi realizacjami oraz wiedzą na temat perfekcyjnego wykorzystania produktów RIGIPS, ISOVER, WEBER.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Pobierz i wypełnij: Formularz zgłoszenia do Konkursu 

Pobierz i wypełnij: Zgoda właściciela/zarządcy na realizację zgłoszenia do konkursu i realizację zdjęć Obiektu

Zdjęcia zgłaszanego Obiektu - prześlij mailem wraz z wypełnionym zgłoszeniem i zgodą

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!

Przeczytaj również

74 projekty z 30 krajów wzięły udział w wyjątkowym międzynarodowym konkursie organizowanym przez Saint-Gobain. 5 listopada Saint-Gobain przyznał nagrody w 12 edycji konkursu International Gypsum Trophy. Od obu Ameryk aż po Azję, od Europy po Afrykę, nasi najbardziej utalentowani i wykwalifikowani...
XII edycja międzynarodowego konkursu Trophy już 5 listopada! Konkurs prowadzony dla firm Wykonawczych specjalizujących się w suchej zabudowie wnętrz przy użyciu materiałów RIGIPS. W tej edycji do nagrody zostały nominowane 3 obiekty z Polski. W ramach trzech kategorii konkursowych doceniono...

Obiekty referencyjne

Muzeum historii Polski
Warszawa
Sport i kultura
OmkiSiomki - przedszkole w Rumii z rozwiązaniami Rigips i Isover 1
Rumia
Edukacja
Dom Seniora Warszawa Dzielna.jpg
Warszawa
Hotele i restauracje
Budynki wielorodzinne
Student_Depot_Krakow1.jpg
Kraków
Edukacja