Top Employer Polska 2021 i Top Employer Global 2021

pt., 02/19/2021 - 17:01

Grupa Saint-Gobain w Polsce, której częścią jest Rigips, znalazła się już po raz ósmy w gronie firm wyróżnionych prestiżową nagrodą Top Employer Polska 2021, a cała Grupa Saint-Gobain została już po raz szósty wyróżniona tytułem Top Employer Global 2021.

Tytuł, który w tym roku otrzymało tylko 16 firm na całym świecie jest wynikiem szczegółowego audytu obejmującego ponad 400 kryteriów i 6 tematów: 
strategia HR,

  • środowisko pracy,
  • pozyskiwanie talentów,
  • szkolenia i rozwój,
  • well-being, 
  • różnorodność
  • integracja.

Nagrodę tę dedykujemy naszym zespołom, które codziennie przyczyniają się do wspólnego działania, aby świat stał się piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem do życia!
 

„Niezmiernie się cieszę, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikację Top Employers Global oraz Top Employers Polska. To wielki zaszczyt być w gronie wyróżnionych pracodawców. Świadczy to o tym, że nasze wysiłki, aby każdego dnia tworzyć lepsze środowisko pracy, w oparciu o otwartą i angażującą kulturę, są doceniane. Budowanie dobrej atmosfery w miejscu pracy bazującej na wzajemnym szacunku i zaufaniu, rozwój zawodowy pracowników, leżą nie tylko w gestii działów HR. Są też odpowiedzialnością każdego pracownika, który kształtuje naszą kulturę swoim talentem, zaangażowaniem, kreatywnością i osobowością. To sprawia, że Saint-Gobain jest zarówno atrakcyjnym i wyróżniającym się na rynku pracodawcą, jak i organizacją, dzięki której świat staje się lepszym miejscem. Certyfikat Instytutu Top Employers tylko to potwierdza.” - komentuje to wyróżnienie Magdalena Kokosz, Dyrektor Personalny Saint-Gobain w Polsce

*Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca za pomocą globalnego badania praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, światowy autorytet w zakresie badania warunków pracy. Certyfikat Top Employer otrzymują tylko te organizacje, które spełniają wymagane standardy. 
Dowiedz się więcej na stronie: www.top-employers.com/pl/.

Top Employer PL i Global 2021