Buduj z pasją 2021 - film z finału Olimpiady

Olimpiada "Buduj z Pasją 2021" - obejrzyj film z finału

12.07.2021

Za nami X finał Olimpiady Budowlanej Buduj z pasją. Marki ISOVER, RIGIPS i WEBER już po raz kolejny miały przyjemność być sponsorami generalnymi wydarzenia.

Pod koniec maja w Wieluniu najlepsi uczniowie szkół budowlanych w Polsce, zmierzyli się w rozgrywkach testujących ich wiedzę teoretyczną, zdolności praktyczne i umiejętności pracy w zespole. Grupa Saint Gobain od lat wspiera młodzież, która wiąże swoją przyszłość z budownictwem, tak było i tym razem.

Oto relacja filmowa z tego wydarzenia.

W ramach zadania konkursowego uczestnicy mieli do zrealizowania 2 etapy, składające się z części praktycznej i teoretycznej. ​Na każdą drużynę czekało przygotowane miejsce pracy – boks, w którym wykorzystano płyty gipsowe RIGIPS GLASROC® X Ocean, obustronnie wzmocnione matą z włókna szklanego. 

Finałowe zadanie konkursowe polegało na wykonaniu systemu ociepleniowego ETICS, z wykorzystaniem rozwiązań ISOVER i WEBER: wełnę marki Isover - Fasoterm 35 i kompleksowego systemu ociepleniowego weber.therm WM opartego o różne komponenty (grunt, klej, siatka, klej do szpachlowania, tynk).

Wszystkie zespoły, które zakwalifikowały się do udziału w finale Olimpiady w Wieluniu otrzymały nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia. Ogromnie cieszy nas aktywność młodzieży, która chce się rozwijać nie tylko w szkolnych murach. Gratulujemy zwycięzcom!

Przeczytaj również

Pod koniec maja w Wieluniu najlepsi uczniowie szkół budowlanych w Polsce, zmierzą się w rozgrywkach testujących ich wiedzę teoretyczną, zdolności praktyczne i umiejętności pracy w zespole. Stawką jest wygrana finału Olimpiady „Buduj z Pasją”. To już dziesiąta edycja Olimpiady „Buduj z Pasją”, której...

Obiekty referencyjne