Opis obiektu:

Hotel OLIMP Business & SPA to stale rozwijający się obiekt, znajdujący się w Wejherowie, przy głównej trasie przelotowej z Gdyni do Słupska. Ze względu na dobrą lokalizację placówki, hotel skierowany jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych. 
W budynku mieszczą się: 53 klimatyzowane pokoje, strefa SPA, restauracja, kawiarnia, sala konferencyjna, kręgielnia, siłownia, cardio, sala zabaw dla dzieci. Hotel ten jest niewątpliwie idealnym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale także dla rozrywki i Biznesu.
 

Wyzwania:

W ekskluzywnych przestrzeniach hotelowych oprócz estetyki wnętrza, równie ważna jest akustyka i odporność na użytkowanie. Dzięki specjalistycznym produktom RIGIPS udało się sprostać wszystkim wymaganiom, wykorzystując między innymi produkty dedykowane pomieszczeniom o podwyższonych parametrach technicznych.

Rozwiązania:

Przy tej inwestycji zastosowano sufity monolityczne Rigitone charakteryzujące się wysoką estetyką i dźwiękochłonnością, ściany w systemie 3.40.06 AKU oraz ściany w systemie 3.40.06.

Dane obiektu
Miasto Wejherowo
Pobierz PDF Obiektu

Kontakt do Doradcy

Radosław Rewekant
Obiekty referencyjne