Top Employer Global 2022 dla Grupy Saint-Gobain

Top Employer Global 2022 dla Grupy Saint-Gobain

21.01.2022

Grupa Saint-Gobain, której częścią jest RIGIPS, znalazła się już po raz siódmy w gronie firm wyróżnionych prestiżową nagrodą Top Employer Global. Podobnym osiągnięciem może się pochwalić w tej edycji zaledwie 11 firm na całym świecie.
 

Nagroda przyznawana jest przez światowy autorytet w zakresie badania warunków pracy, Top Employers Institute - niezależną organizację badającą praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w skali globalnej. Certyfikat Top Employer otrzymują tylko te organizacje, które spełniają wymagane standardy, co ustalane jest w toku   szczegółowego audytu.

Audyt obejmuje ponad 400 kryteriów opisujących obszary takie jak strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integrację.

Nagrodę po raz kolejny dedykujemy naszym zespołom, które codziennie przyczyniają się do wspólnego działania, aby świat stał się piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem do życia!
 
Więcej o audytach i wyróżnieniach Top Employers Institute na stronie: www.top-employers.com/pl/.

Przeczytaj również

Fot. Marek Jaśkiewicz, Agencja Poziom / kreatorbudownictwaroku.pl Za nami finał projektu Kreator Budownictwa Roku 2021. Tegoroczna edycja konkursu okazała się szczęśliwa dla Grupy Saint-Gobain, która zrzesza marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. Kapituła przyznała nam prestiżowe wyróżnienie we wszystkich...
Top Employers Institute 7 rok z rzędu docenił grupę Saint-Gobain i jej działania z zakresu pozyskiwania talentów, planowania kariery pracowników oraz zwraca uwagę na wysoką kulturę organizacji opartą o wartości, poszanowanie dla różnorodności i dbałość o wellbeing. „Uzyskanie certyfikacji i...

Obiekty referencyjne

Cukrownia_Znin_©_ONI_Studio_1450-96.jpg
Żnin
Hotele i restauracje
Manufaktura Grossa_foto7.jpg
Bielsko-Biała
Budynki wielorodzinne
Inkubator Logistyczny Rotterdam_foto_main.jpg
Kielce
Handel i usługi