Liga-Ekspertow-Rigips

Liga Ekspertów RIGIPS

26.09.2019

Nowy program lojalnościowy Liga Ekspertów RIGIPS, to aktywność skierowana do małych i średnich firm Wykonawczych specjalizujących się w suchej zabudowie wnętrz.

Program wystartował 9 września 2019 r. i będzie trwał w przyjętej formule przez 12 kolejnych miesięcy.

Aby przystąpić do programu Firma Wykonawcza dokonuje rejestracji na dedykowanej stronie www.ligaekspertowrigips.pl

Wykonawcy kupują produkty RIGIPS, przesyłają kopie faktur zakupowych na dedykowaną do programu stronę www i otrzymują za zarejestrowane zakupy punkty programowe.

  Trzy drogi do zdobycia punktów:

  • za rejestrację w programie - Wykonawca otrzymuje na start

500

punktów programowych

  • za zakupy produktów RIGIPS - każdemu produktowi RIGIPS przypisana jest wartość punktowa. W płytach za każdy metr kwadratowy, w profilach za każdy metr bieżący, w masach za każdy kilogram i w akcesoriach za każde 1,90 zł wydane na zakupy akcesoriów RIGIPS.

płyty
masy
profile
  • za zakupy systemowe - raz na kwartał zarejestrowane ilości zakupionych produktów przeliczane są na pełne jednostki systemu RIGIPS i w zależności od osiągniętego poziomu systemowości zebrane na koncie punkty przeliczane są przez mnożnik systemowości, wynik przelicznika zwiększa liczbę punktów na koncie Uczestnika.

System Rigips

Naliczone punkty Wykonawcy mogą wymieniać na bardzo atrakcyjne nagrody.

W ramach 6 dedykowanych kategorii w Katalogu nagród dostępne są: specjalistyczne narzędzia do pracy, wysokiej jakości odzież robocza, urządzenia agd/rtv, sprzęty i zaproszenia do realizacji zainteresowań i hobby, a nawet pieniądze na karcie VISA.

Wyjątkowe nagrody jakie zostały udostępnione Uczestnikom, to porady prawne i księgowe.

Do współpracy zapraszamy wszystkie Firmy, które realizują wykończenia wnętrz w suchej zabudowie i pracują na produktach RIGIPS.

Obiekty referencyjne