Gotowa-masa-szpachlowa-RIGIPS-Premium-Light

Gotowa masa szpachlowa RIGIPS Premium Light - Mistrz uniwersalności

27.07.2023

Jeśli szukasz najwyższej jakości gotowej masy szpachlowej, która sprawi, że wykańczanie ścian i sufitów będzie łatwe i efektywne, to RIGIPS Premium Light - uniwersalna, lekka masa szpachlowa, jest idealnym rozwiązaniem. Zdobyła ona uznanie wśród profesjonalistów i majsterkowiczów dzięki swoim wyjątkowym właściwościom.

Rigips Premium Light ma wiele kluczowych zalet, istotnych podczas pracy. Po pierwsze, niezwykła łatwość nakładania gotowej masy szpachlowej sprawia, że praca staje się prawdziwą przyjemnością. Jego konsystencja "masełka" pozwala na szybką i sprawną aplikację na powierzchnie płyt gipsowo-kartonowych czy tynków mineralnych.

Kolejną zaletą jest wysoka wydajność masy Premium Light.  Pozwala zaoszczędzić materiał, co jest szczególnie ważne przy większych powierzchniach do wykończenia. Trzykrotne szpachlowania wymaga jedynie około 0,40 kg/m2 masy, a wygładzanie płyt g-k to zaledwie około 1,2 kg/m2 na każdy milimetr grubości warstwy. Gotowa masa szpachlowa Rigips Premium Light dostępna jest w wiaderkach 21 kg i 7kg.

Drobnoziarniste cząstki w składzie masy pozwalają na osiągnięcie idealnej gładkości wygładzonych powierzchni, które zachwycą każdego nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

A to nie koniec! Gotowa masa szpachlowa Rigips Premium Light jest łatwa w szlifowaniu, co ułatwia proces wykończenia. Nie musisz obawiać się o żmudne tarcie, gdyż ta masa szpachlowa sprawia, że szlifowanie staje się szybkie i skuteczne.

Rigips Premium Light to dwufunkcyjna masa. Można ją śmiało stosować we wstępnym i finiszowym szpachlowaniu płyt gipsowo-kartonowych, ale także w wygładzaniu tynków gipsowych, tynków cementowo-wapiennych oraz ścian z bloczków gipsowych. Jest to zatem wszechstronny produkt, który poradzi sobie z wieloma wykończeniowymi wyzwaniami.

Warto pamiętać, że przed zastosowaniem masy Premium Light, zgodnie z zaleceniami producenta, należy dokładnie przemieszać produkt. Szczegółowe instrukcje dotyczące aplikacji na połączeniach płyt gipsowo-kartonowych oraz różnych powierzchniach są dostępne w instrukcji obsługi.

Rigips Premium Light to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują gotowej masy szpachlowej, która zapewni im profesjonalne efekty przy minimalnym nakładzie pracy. Dzięki łatwej aplikacji, wysokiej jakości wykończeniu oraz wydajności, jest to produkt godny polecenia zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania.

Produkty powiązane

Lekka, gotowa masa szpachlowa dwufuncyjna (typ 3A) do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych.

Masa szpachlowa konstrukcyjna, wysokowytrzymała (typ 4B) do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych.

Rig...

Wzmocniona włóknami masa szpachlowa do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych.

Ekstra biała, polimerowa masa szpachlowa

Pokaż więcej

Przeczytaj również

Wykonanie okładziny z płyt g-k na nierównych ścianach czy też zabudowa poddasza – w obu tych zadaniach świetnie sprawdzają się płyty gipsowo-kartonowe RIGIPS. Są łatwe w obróbce i pozwalają na szybką realizację prac. Jednak montaż to nie wszystko. Ważne jest również wykończenie ich powierzchni masą...
Ubytki, dziury, pęknięcia i nierówności w ścianach lub zwykłe przerwy powstające pomiędzy montowanymi płytami gipsowo-kartonowymi. Nie dość, że są niefunkcjonalne, to przede wszystkim - potrafią bardzo mocno zaburzyć wygląd remontowanych i wykańczanych pomieszczeń i spędzić sen z powiek każdego...
Jednym z warunków technicznych wykonania i odbioru systemów suchej zabudowy jest jakość szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. Oceniając poziom wykończenia powierzchni należy wziąć pod uwagę: Przeznaczenie pomieszczenia (m.in.: pomieszczenia techniczne, magazyn, biuro, mieszkanie, pokój hotelowy)...

Obiekty referencyjne

Hala Urania
Olsztyn
Sport i kultura
Muzeum historii Polski
Warszawa
Sport i kultura
OmkiSiomki - przedszkole w Rumii z rozwiązaniami Rigips i Isover 1
Rumia
Edukacja
Dom Seniora Warszawa Dzielna.jpg
Warszawa
Obiekty medyczne