27 lis 2017

Nowy wzór sufitów RIGIPS GYPTONE Point 80

Oferta RIGIPS została wzbogacona o nowy wzór płyt sufitowych z rodziny GYPTONE – Point 80. Produkowane w fabryce RIGIPS w Stawianach, płyty GYPTONE Point 80 wyróżniają się drobną i gęstą, okrągłą perforacją o średnicy 5 mm. Ułożone diagonalnie na powierzchni płyty otwory, tworzą wyjątkowy design sufitu i estetykę całego pomieszczenia.

RIGIPS GYPTONE Point 80 to nowoczesny produkt, zaprojektowany do stosowania na sufitach podwieszanych, w których estetyka i trwałość stanowią decydujące kryterium doboru, a pochłanianie dźwięku musi zapewnić odpowiednią kontrolę pogłosu. Najwyższy ze wszystkich płyt GYPTONE stopień perforacji (19%), zapewnia bardzo dobre pochłanianie dźwięku (αw 0,70) i możliwość stosowania w pomieszczeniach z wysokimi wymaganiami w zakresie pogłosu.

Płyty RIGIPS GYPTONE Point 80 dedykowane są do wykonywania dźwiękochłonnych, kasetonowych sufitów podwieszanych w pomieszczeniach o wilgotności względnej nie przekraczającej 70%. Ze względu na swoje właściwości produkt zalecany jest do sektorów budownictwa, takich jak: biura, szkoły, obiekty handlowe, hotele i służba zdrowia. 

Zalecamy stosowanie płyt sufitowych GYPTONE Point 80 w pomieszczeniach przeznaczonych do komunikacji słownej i w dużych salach, w których należy ograniczać zjawisko pogłosu, a trwałość i estetyka też mają decydujące znaczenie. Są to przede wszystkim sale konferencyjne, sale szkolne, restauracje, recepcje, hale wejściowe i inne tego typu pomieszczenia.

Tak jak wszystkie produkty z rodziny GYPTONE, płyty Point 80 wykonane są w technologii Activ’Air® i posiadają zdolność obniżania stężenia formaldehydu i oczyszczania powietrza z innych zanieczyszczeń gazowych. Są to również najlżejsze płyty w naszej posiadają ofercie, ich waga wynosi 5,30 kg/m2. Ich dodatkowym atutem jest wysoka trwałość i odporność na brudzenie się.

Więcej informacji dotyczących GYPTONE Point 80 w sekcji PRODUKT.

Rigips dla Ciebie