21 cze 2018

GYPTONE® Point 80 rekomendowany do konkursu Dobry Wzór!

W ramach pierwszego etapu konkursu Dobry Wzór 2018, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego (IWP), płyty GYPTONE® Point 80 uzyskały tytuł „Produkt rekomendowany do konkursu”. 


Dobry Wzór to najważniejsze w kraju wyróżnienie w dziedzinie designu i innowacji, które w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia. Nagrody są przyznawane w dziewięciu kategoriach (dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały, transport i komunikacja, moda i akcesoria). W ramach konkursu, wszystkie produkty i usługi są poddawane rzetelnej ocenie przez badaczy IWP, którzy poszukują produktów i usług dobrze zaprojektowanych, dostępnych na polskim rynku nie dłużej niż 3 lata, produkowanych w seriach przemysłowych oraz dostępnych powszechnie i masowo.


Ważne jest też to, że nominacji nie można „kupić” i nie można zgłosić się samemu. Produkty do konkursu są nominowane przez zespół specjalistów, którzy obserwują rynek i wskazują produkty i usługi, które wg nich zasługują na uznanie. W tym roku płyty sufitowe GYPTONE® Point 80 zostały nominowane w kategorii „Sfera publiczna”. Finał konkursu już w październiku.
 

Rigips dla Ciebie