12 lip 2017

XI Edycja konkursu Saint-Gobain TROPHY 2018

Saint-Gobain TROPHY to wyjątkowe wydarzenie w branży gipsowej i największy międzynarodowy konkurs w swoim rodzaju. Konkurs przeznaczony jest dla wykonawców, którzy w swoich realizacjach stosują Systemy Suchej Zabudowy. Ma on na celu rozpoznanie i nagradzanie kunsztu oraz promowanie innowacji w zakresie płyt gipsowe-kartonowych.

Ten unikalny Globalny program miał swoje początki w Paryżu w 1998 roku. Wtedy zgłoszonych zostało 20 projektów w sumie z 15 krajów konkurujących ze sobą zaledwie w dwóch kategoriach (Gipsy-Tynki i Płyty gipsowo-kartonowe). Od tego czasu, konkurs TROPHY nieustannie ewoluował i rozwijał się dodając nowe kategorie, aby objąć różne rodzaje rynków i pokazywać rozwój nowych technik, które widzimy dziś.

W ostatniej 10 Edycji konkursu, która odbyła się w 2016 roku w Pradze było 89 nominowanych projektów, ponad 90 wykonawców, uczestniczyło 35 krajów, ponad 450 uczestników, 6 kategorii konkursowych, 14 zwycięzców.

Wykonawcy w tym programie wyłaniani są w konkursach lokalnych, a następnie zapraszani do udziału w międzynarodowy etapie konkursu.

Lokalna Polska edycja konkursu TROPHY 2018 trwa do 20 lipca 2017 - sprawdź szczegóły.

Rigips dla Ciebie