05 kwi 2017

Wspieramy Maćka Bydlińskiego i Budowlanych Łódź

RIGIPS aktywnie wspiera i promuje talenty sportowe.

Kolejny sezon jesteśmy z Maćkiem Bydlińskim, jednym z najlepszych narciarzy alpejskich. Maciek Bydliński w kombinacji alpejskiej, która jest jego specjalnością już kilka razy zajmował miejsca w światowej czołówce.

Maciej uczestniczy w wielu inicjatywach promujących RIGIPS, które organizujemy, miedzy innym szkoli naszych wykonawców podczas TOUR THE SKI Z SYSTEMAMI RIGIPS, dystrybutorów oraz architektów podczas XXVI Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim 
i Snowboardzie SKI ARCHI CUP 2017, gdzie wystąpił również w charakterze gwiazdy wieczoru.

Wyniki zawodów, dodatkowe zdjęcia oraz relację z Mistrzostw można obejrzeć na: http://www.skiarchicup.pl

Zapraszamy również do lektury o ostatnich Mistrzostwach Świata i o konieczności radzenia sobie z różnymi przeciwnościami.... 

Maciek został także najlepszym zawodnikiem tegorocznych Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim w Szpindlerowym Młynie. Maciej wygrał slalom, a w gigancie zdobył srebrny medal.

Maćku, gratulujemy Ci siły i woli walki oraz trzymamy kciuki za kolejne starty!! 

 

RIGIPS wspiera również Master Pharm Budowlanych SA– drużynę rugby, która promują markę RIGIROC™.  To już trzeci sezon kiedy promujemy tych zdolnych zawodników.

Hasłem bojowym zawodników jest  WALCZYĆ I WYGRYWAĆ, które  jednoznacznie związane jest z zespołem Master Pharm Budowlani SA Łódź i stanowi motto ekstraligowej drużyny rugby.

W zeszłym roku drużyna po raz szósty wywalczyła Puchar Polski. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sezony. 

Oprócz licznych zwycięstw Budowlani przeprowadzili również profesjonalne szkolenie z technik gry, w którym uczestniczyli nasi wykonawcy – MOC JEST W NAS!! Było to spotkanie, które na długo zapadło w pamięci przyszłym potencjalnym zawodnikom rugby :)

Zachęcamy do kibicowania na www.rigiroc.pl oraz bezpośrednio na meczach. Więcej informacji o zespole można znaleźć na http://www.rugbylodz.pl/.

 

Rigips dla Ciebie