27 sty 2017

Marka RIGIPS wyróżniona na Gali BUILDER AWARDS

XIV Gala BUILDER AWARDS okazała się szczęśliwa dla marki RIGIPS. Podczas tegorocznej prestiżowej Gali miesięcznika „Builder” otrzymaliśmy nagrody w dwóch kategoriach: Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży.

Po raz 14. miesięcznik „Builder” wskazał firmy i ludzi, którzy w szczególny sposób świadczą o potencjale branży budowlanej w Polsce. Marka RIGIPS otrzymała prestiżowe nagrody Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali, połączonej z finałem 4 edycji Konkursu dla Młodych Architektów, która odbyła się 25 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Nagrodę w kategorii Osobowość Branży otrzymał Jarosław Paruzel, Dyrektor Generalny RIGIPS. Przyznano ją za efektywne zarządzanie i umiejętność skutecznego poszerzania potencjału oraz przewagi konkurencyjnej firmy. Jarosław Paruzel został doceniony za przedsiębiorczość, intuicję biznesową a ponadto za wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Oprócz tej nagrody, RIGIPS, otrzymał także tytuł Budowlana firma roku 2016 za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.

Wyróżnienia laureatom wręczyli członkowie Rady Naukowej, Programowej i Rady Recenzentów „Buildera”. Nagrody odebrali Aleksandra Krzesimowska i Marek Stachyra.

Gala Builder Awards, uznawana jest za najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży budowlanej.

Rigips dla Ciebie