04 lut 2014

Rigips szkoli z techniki Thistle Multi Finish

Thistle Multi-Finish to bezpyłowa gładź gipsowa, która służy do wykonywania gładzi na zagruntowanych podłożach takich jak: tynki cementowe, tynki gipsowe, bloczki gipsowe, gładki beton, płyty gipsowo-kartonowe. Efekt finalny uzyskiwany jest w jednym cyklu roboczym.

Ta oryginalna gładź angielska wymaga specjalnej techniki aplikacji tzw. skimmingu. Dzięki niej uzyskasz idealną, gładką powierzchnię bez uciążliwego szlifowania. Dzięki niej zwiększysz wydajność i komfort pracy. Teraz wygładzanie ścian i sufitów to większy zysk dla wykonawcy i większa satysfakcja inwestora.

Trzeba mieć jednak świadomość, że odmienność techniki skimmingu od tradycyjnego wykonywania gładzi wymaga pewnych umiejętności i reżimu wykonawczego. Stosując tradycyjną gładź możemy ją nałożyć i potem błędy skorygować szlifowaniem, a to kosztuje nas czas i mnóstwo materiału, który znalazł się na podłodze w formie uciążliwego pyłu. Za to wszystko ktoś płaci. Thistle Multi-Finish wymaga wysokich umiejętności od szpachlarza.

To produkt skierowany do przeszkolonych fachowców! Nie polecamy testowania produktu na własną rękę! Barierą rozwoju nowej technologii wykańczania wnętrz mogą być przyzwyczajenia i niechęć wykonawców do nowości i innowacji.

Oferta szkoleniowa Rigips jest odpowiedzią na pojawiające się co raz częściej pytania dotyczące możliwości zdobycia wiedzy w zakresie aplikacji Thistle Multi-Finisha. Wykonawcy widzą w Thistle Multi-Finish swoją szansę na budowanie przewagi konkurencyjnej. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ przyniesie korzyści wszystkim uczestnikom procesu budowlanego.

Rigips prowadzi profesjonalny program odpłatnych szkoleń z nowej techniki gładzenia.
Chcemy, aby jak najwięcej wykonawców miało możliwość wyszkolenia swoich pracowników.
Szkolenia z wykonywania gładzi Thistle Multi-Finish (tzw. skimmingu) skierowane jest do szpachlarzy i gładziarzy, którzy:

  • wykonują tradycyjne gładzie gipsowe (ze szlifowaniem)
  • wykonują lekką zabudowę wnętrz (poddasza, ściany i sufity z płyt g-k) wraz ze szpachlowaniem połączeń i wygładzaniem całych powierzchni płyt g-k

Korzyści wynikające z uczestnictwa w szkoleniu:

  • opanowanie nowej techniki, która daje realną przewagę konkurencyjną Państwa firmy,
  • gładź jest wykonywana minimum dwukrotnie szybciej, bez uciążliwego pyłu dla Państwa, ale i dla inwestora, szczególnie podczas remontów,
  • otrzymanie informacji i gotowych wskazówek od Instruktora Rigips
  • nie uczą się Państwo na własnych błędach; wiemy, że w wykonawstwie taka nauka ma wysoką cenę... (gorsza opinia, mniej zleceń, koszty reklamacji, strata czasu, stres itp.)

Szkolenie jest dwudniowe.
Drugiego dnia szkolenia odbywa się egzamin praktyczny oraz test teoretyczny. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminach uczestnik otrzymuje Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Miejsce szkolenia: Ośrodek szkoleniowy przy Fabryce Rigips-Stawiany k.Pińczowa
Uwaga! W koszcie szkolenia zapewniamy nocleg i wyżywienie.

Zamówienia należy składać poprzez stronę http://multifinish.rigips.pl

Rigips dla Ciebie