ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU PARTNER RIGIPS!

Do programu należą hurtownie materiałów budowlanych, które w swojej ofercie posiadają:

1. kompletną ofertę produktów i systemów Rigips,

2. profesjonalną obsługę każdej inwestycji (serwis techniczny, doradztwo, logistyka),

3. bezpieczne zakupy - każdy produkt oferowany przez Partnera Rigips posiada niezbędne atesty i aprobaty.

Program Partner Rigips ma otwartą formułę, dzięki czemu mogą do niego dołączać kolejne firmy, umożliwiając każdemu uczestnikowi procesu budowlanego zakup najwyższej jakości produktów oraz skorzystanie z profesjonalnego serwisu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Programie Partner Rigips skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym lub wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

 

Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych, które udostępniłem w formularzu zgłoszeniowym, a także otrzymywanie informacji drogą elektroniczną, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami) dla celów marketingowych.
Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych, które udostępniłem w formularzu zgłoszeniowym, a także otrzymywanie informacji drogą elektroniczną, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami) dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administratorem zbieranych danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice.