Dlaczego warto zapisać się do Klubu Rigips?

1. Prestiż, wiedza, doświadczenie – chętnie się tym dzielimy

2. Konkursy i promocje

3. Dedykowane szkolenia

4. Pomoc techniczna na każdym etapie budowy

5. Promocja licencjonowanych wykonawców RIGIPS

Klub Rigips

Zapisz się do Klubu Rigips!

Zyskasz w ten sposób dostęp do szerokiej wiedzy z zakresu prac wykonawczych wraz z możliwością brania udziału w szkoleniach i konkursach organizowanych przez Rigips

Klub Rigips ma otwartą formułę, dzięki czemu mogą do niego dołączać kolejne firmy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Klubie Rigips skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym lub wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

*
*
*
*
*
*
Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych, które udostępniłem w formularzu zgłoszeniowym, a także otrzymywanie informacji drogą elektroniczną, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami) dla celów marketingowych.
Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych, które udostępniłem w formularzu zgłoszeniowym, a także otrzymywanie informacji drogą elektroniczną, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami) dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administratorem zbieranych danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice.
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu programu Klub Rigips oraz akceptuję jego wszystkie postanowienia.