Strona główna » Kontakt » Dział Sprzedaży » Przedstawiciele handlowi
Dział sprzedaży - Zespół sprzedaży systemów Rigips
Region SSR1 Zachód
Tomasz Myszczyszyn

Szef Sprzedaży Regionu Zachód
tel.: 605 977 838
e-mail: Tomasz.Myszczyszyn@saint-gobain.com

Piotr Michalak (Region: PH2)

Przedstawiciel handlowy
woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. zachodniopomorskie - zachód

tel.: 603 761 454
e-mail: Piotr.Michalak@saint-gobain.com

Tomasz Zając (Region: PH3)

Przedstawiciel handlowy
woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie - zachód,
woj. lubuskie - północ

tel.: 603 761 470
e-mail: Tomasz.Zajac@saint-gobain.com

Norbert Wiśniewski (Region: PH4)

Przedstawiciel handlowy
woj. dolnośląskie, woj. opolskie,
woj. lubuskie - południe

tel.: 603 761 465
e-mail: Norbert.Wisniewski@saint-gobain.com

Rafał Noga (Region: PH5)

Przedstawiciel handlowy
woj. śląskie
tel.: 603 761 456
e-mail: Rafal.Noga@saint-gobain.com

Region SSR2 Wschód
Robert Krzemiński

Szef Sprzedaży Regionu Wschód
tel.: 603 761 451
e-mail: Robert.Krzeminski@saint-gobain.com

Piotr Pieńkowski (Region: PH6)

Przedstawiciel handlowy
woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie
tel.: 603 766 499
e-mail: Piotr.Pienkowski@saint-gobain.com

Artur Kołodziejak (Region: PH7)

Przedstawiciel handlowy
woj. mazowieckie - północ
tel.: 668 311 547
e-mail: Artur.Kolodziejak@saint-gobain.com

Radosław Szabliński (Region: PH8)

Przedstawiciel handlowy
woj. łódzkie, woj. mazowieckie-południe
tel.: 668 311 569
e-mail: Radoslaw.Szablinski@saint-gobain.com

Krzysztof Burzak (Region: PH9)

Przedstawiciel handlowy
woj. lubelskie, woj. podkarpackie
tel.: 603 761 459
e-mail: Krzysztof.Burzak@saint-gobain.com

Michał Wójcik (Region: PH10)

Przedstawiciel handlowy
woj. świętokrzyskie i małopolskie
tel.: 605 977 837
e-mail: Michal.Wojcik@saint-gobain.com

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Piotr Gąsior
tel .668 311 556