Strona główna » Kontakt » Dział Sprzedaży » Przedstawiciele handlowi - Doradcy techniczni
Przedstawiciele handlowi - Doradcy techniczni
Region Zachód
Tomasz Myszczyszyn

Regionalny Menedżer Sprzedaży
tel.: 605 977 838
e-mail: Tomasz.Myszczyszyn@saint-gobain.com

(Region: PH-DT 1)

Przedstawiciel handlowy
woj. woj. zachodnio-pomorskie,
woj. lubuskie

tel.: 728 950 672

Piotr Michalak (Region: PH-DT 2)

Przedstawiciel handlowy
woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie

tel.: 603 761 454
e-mail: Piotr.Michalak@saint-gobain.com

Tomasz Zając (Region: PH-DT 3)

Przedstawiciel handlowy
woj. wielkopolskie
tel.: 603 761 470
e-mail: Tomasz.Zajac@saint-gobain.com

Norbert Wiśniewski (Region: PH-DT 4)

Przedstawiciel handlowy
woj. dolnośląskie, woj. opolskie
tel.: 603 761 465
e-mail: Norbert.Wisniewski@saint-gobain.com

Rafał Noga (Region: PH-DT 5)

Przedstawiciel handlowy
woj. śląskie
tel.: 603 761 456
e-mail: Rafal.Noga@saint-gobain.com

Region Wschód
Robert Krzemiński

Regionalny Menedżer Sprzedaży
tel.: 603 761 451
e-mail: Robert.Krzeminski@saint-gobain.com

Dariusz Ostapczuk (Region: PH-DT 6)

woj. podlaskie,
woj. warmińsko-mazurskie

tel.: 603 766 499
e-mail: Dariusz.Ostapczuk@saint-gobain.com

Artur Kołodziejak (Region: PH-DT 7)

Przedstawiciel handlowy
woj. mazowieckie - północ
tel.: 668 311 547
e-mail: Artur.Kolodziejak@saint-gobain.com

Radosław Szabliński (Region: PH-DT 8)

Przedstawiciel handlowy
woj. łódzkie, woj. mazowieckie-południe
tel.: 668 311 569
e-mail: Radoslaw.Szablinski@saint-gobain.com

Krzysztof Burzak (Region: PH-DT 9)

Przedstawiciel handlowy
woj. lubelskie, woj. podkarpackie
tel.: 603 761 459
e-mail: Krzysztof.Burzak@saint-gobain.com

Michał Wójcik (Region: PH-DT 10)

Przedstawiciel handlowy
woj. świętokrzyskie i małopolskie
tel.: 605 977 837
e-mail: Michal.Wojcik@saint-gobain.com

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Piotr Gąsior
tel .668 311 556