Strona główna » Kontakt » Doradcy Sprzedaży Inwestycyjnej
Doradcy Sprzedaży Inwestycyjnej
image/svg+xml
Region Zachód
Piotr Dejewski Piotr Dejewski

Regionalny Menadżer Sprzedaży Inwestycyjnej
tel.: 603 761 463
e-mail: Piotr.Dejewski@saint-gobain.com

Damian Seweryniak Damian Seweryniak (Region: DSI 11)

woj. zachodnio-pomorskie, wielkopolskie
tel.: 603 761 464
e-mail: Damian.Seweryniak@saint-gobain.com

Beata Kujawa-Szymańska Beata Kujawa-Szymańska (Region: DSI 12)

woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie
tel.: 666 019 042
Beata.Kujawa-Szymanska@saint-gobain.com

Krzysztof Słupski Krzysztof Słupski (Region: DSI 13)

woj. lubuskie, woj. dolnośląskie,
woj. opolskie

tel.: 605 977 844
e-mail: krzysztof.slupski@saint-gobain.com

Arkadiusz Kodzis Arkadiusz Kodzis (Region: DSI 14)

woj. śląskie
tel.: 728 846 324
e-mail: Arkadiusz.Kodzis@saint-gobain.com

Region Wschód
Marzena Bielak Marzena Bielak

Regionalny Menadżer Sprzedaży Inwestycyjnej
tel.: 668 311 474
e-mail: Marzena.Bielak@saint-gobain.com

Bogdan Tułacz Bogdan Tułacz (Region: DSI 21)

woj. małopolskie, woj. świętokrzyskie
tel.: 668 311 537
e-mail:Bogdan.Tulacz@saint-gobain.com

Marek Bieniasz Marek Bieniasz (Region: DSI 22)

woj. lubelskie, woj. podkarpackie
tel.: 603 761 461
e-mail: Marek.Bieniasz@saint-gobain.com

Piotr Kaba Piotr Kaba (Region: DSI 23)

woj. mazowieckie - południe,
woj, łódzkie
tel.: 605 977 807
e-mail: Piotr.Kaba@saint-gobain.com

(Region: DSI 24)

woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie,
woj. mazowieckie - północ

tel.: 662 284 665

kmsi Krajowy Menadżer Sprzedaży Inwestycyjnej
Krajowy Menadżer Sprzedaży Inwestycyjnej

Leszek Rybak
tel.:605 977 835    e-mail: Leszek.Rybak@saint-gobain.com